Савранська селищна рада нагадує, що з 01.01.2021 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих фізичними особами протягом 2020 року, які одноосібно обробляли у минулому 2020 році земельні ділянки (паї).

Відповідно до норм розділу ІV  Податкового кодексу України,   податкові декларації про майновий стан і доходи необхідно подавати громадянам, які  одноосібно обробляють власні земельні ділянки (паї)   та отримують доходи. 
Декларація за 2020 рік подається до 01 травня 2021 року Останній день – 30.04.2021. Доходи від  вирощеної сільськогосподарської продукції на власних земельних ділянках та доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі, підлягають оподаткуванню ПДФО за ставкою  та військовий збір за ставкою.
Звертаємо Вашу увагу, що для зручності платників та спрощення процедури  декларування доходів громадян,  на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу кожен одноосібник має можливість  заповнити та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді.  
У  разі   громадяни  які  одноосібно  обробляють  земельні  ділянки (паї)  та  не  подають  податкової декларації про майновий стан і доходи, Савранською  селищною  радою  із  залученням  працівників  ДПС  буде  проводитись  обстеження  земельних  ділянок,  з  послідуючим  фото  фіксацією  та  складання  відповідного  акту  обстеження  щодо  врожайності.
Всі акти обстеження земельних ділянок, складені в поточному році, будуть використані при декларуванні у 2022 році.
 
                                                                                  Савранська  селищна  рада