Під головуванням заступника селищного голови Олександра Лавренюка, 7 березня 2024 року, відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
Розглядалось питання щодо винесення кандидатури жительки села Концеба, багатодітної матері, яка народила та виховала до восьмирічного віку п’ятеро дітей, на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
Комісія розглянула пакет документів поданий заявницею відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29.06.2001 року №476/2001 «Про почесні звання України» та прийняла рішення про направлення подання до Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної/військової адміністрації щодо порушення клопотання до голови Одеської обласної державної/військової адміністрації про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
Довідково
Відповідно до чинного законодавства - жінкам, які народили та виховали до 8-ми річного віку 5-ох і більше дітей, у тому числі усиновлених, присвоюється почесне звання "Мати-героїня". Клопотання про присвоєння почесних звань, які порушуються органами місцевого самоврядування, подаються Президентові України через відповідні обласні державні/військові адміністрації.