Сьогодні, 23 січня 2024 року, під головуванням Людмили Чумак відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства.
В засідання постійної комісії взяли участь виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун, заступник селищного голови Олександр Лавренюк, депутати селищної ради, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради.
На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про виконання заходів ПРОГРАМИ фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Савранський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранської селищної ради у 2023 році.
2. Про виконання ПРОГРАМИ профілактики та протидії злочинності на території Савранської селищної ради Одеської області «Безпечна Савранщина» на 2021-2023 роки.
3. Про виконання Програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Савранська лікарня» Савранської селищної ради Одеської області на 2021-2023 роки.
4. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 08.04.2021 року № 309-VІІІ «Про затвердження мережі та граничної чисельності працівників закладів та установ освіти, які фінансуються з селищного бюджету».
5. Про структуру КЗ «Центру культури, дозвілля і туризму» Савранської селищної ради.
6. Про затвердження Переліку та тарифів на платні соціальні послуги та з установленням диференційованої плати, що надаються структурними підрозділами КУ «Центр надання соціальних послуг» Савранської селищної ради Одеської області.
7. Про повторний розгляд клопотання ТОВ «НІТРОКОМ» про надання орендарю згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна.
8. Про погодження наміру передачі в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності, яке знаходиться на балансі КНП «Савранська лікарня».
9. Про розгляд клопотання КП «Саврань» від 15.01.2024 року.
10. Розгляд листів.
В ході засідання всі питання порядку денного постійною комісією селищної ради уважно розглянуто.