Сьогодні, 23 січня 2024 року, за дорученням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна, працівниками відділу земельних ресурсів Савранської селищної ради взято участь в онлайн-семінарі на тему «Земельні торги (аукціони). Продаж та оренда земель комунальної власності», які проводилися у режимі відеоконференції сервісу Google Meet.

З метою ознайомлення посадових осіб органів місцевого самоврядування з порядком підготовки та проведення земельних торгів у формі електронних аукціонів - Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Волинським регіональним центром підвищення кваліфікації організовано тренінг, де розглядалися нормативно-правові акти, вимоги законодавчих документів та алгоритми проведення земельних електронних торгів; обговорювалися проблемні питання реалізації земельного аукціону.
У семінарі прийняли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з дванадцяти областей країни, що дало можливість розглядати ситуаційні випадки профільного напрямку, спільного обговорення шляхів вирішення питань при реалізації політики у сфері земельного законодавства та регулювання земельних відносин.