Сьогодні, 30 травня 2023 року, під головуванням Людмили Чумак відбулось засідання постійних комісій селищної ради з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства.

В засідання постійної комісії взяли участь перший заступник селищного голови Вадим Лісниченко, заступник селищного голови Олександр Лавренюк, заступник начальника сектору поліцейської діяльності № 2 відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, майор Олексій Вдовиченко, начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Олена Терпан, начальник фінансового відділу селищної ради Алла Колеблюк, головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Олег Орлов та депутати селищної ради Володимир Фіник, Олександр Бринза.

На порядок денний було винесено наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.06.2021 року №552-VIII «Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» в Савранській селищній раді Одеської області на 2021-2024 роки».

Доповідач: Орлов О.А.

  1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 23 грудня     2022 року № 2080 –VШ „ Про селищний бюджет на 2023 рік».

Доповідач: Колеблюк А.Ф.

В ході засідання всі питання порядку денного постійною комісією селищної ради уважно розглянуто та з внесеними змінами і доповненнями винесені для подальшого розгляду на засіданні позачергової сесії селищної ради.