На Одещині розпочався набір добровольців в об'єднану штурмову бригаду національної поліції України "Лють". Більш детально розповісти учням Північного центру професійної освіти прийшли перший заступник селищного голови Лісніченко Вадим, заступник начальника СПД№2 ВП№1 Подільського РУП ГУНП в Одеській області, майор поліції Вдовиченко Олексій та інспектор СКЗ Подільського РУП ГУНП в Одеській області, старший лейтенант Гребенюк Вікторія.
![](/images/2023/Rizne/330377370_732336035087224_7008395296305117052_n.jpg)