За сприяння Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, за результатами національного проєкту "Ноутбук кожному вчителю", завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України з компанією «Google» та за підтримки ЮНЕСКО, а також за сприяння Olena Zelenska Foundation / Фундація Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії НР та Microsoft, педагоги закладів загальної середньої освіти Савранської селищної ради, отримали 51 ноутбук.

Депутат Савранської селищної ради Євген Населенко та радник начальника Подільської районної військової адміністрації Вадим Лісниченко передали сучасні гаджети освітянам нашої громади.
Сучасні та потужні цифрові девайси допоможуть в якісній організації роботи вчителів, особливо під час дистанційного навчання.
Отримані сучасні гаджети допоможуть створити належні умови для розвитку та навчання дітей, сприятимуть здобуттю ними якісної освіти, особливо в умовах війни.