Сьогодні, 5 серпня 2023 року, на центральному стадіоні в с.Зеленогірське Подільського району за підтримки та ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла ЛАЗАРЕНКО відбулися районні спортивні змагання «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних сил України, серед голів, їх заступників, старост, депутатського корпусу та відповідальних працівників за фізичну культуру і спорт.
У цей сонячний день спортивний захід зібрав 12 громад Подільського району, а загальна кількість учасників склала понад 125 осіб. Першість виборювали на спортивних майданчиках з таких видів спорту як футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, більярд, дартс та гирьовий спорт. В цей день всі присутні були свідками як у мирній боротьбі формуються почуття єдності, взаємовиручки та підтримки! Спорт не тільки азарт та воля до перемоги, а й сила духу і наполеглива праця.
Розпочалися спортивні змагання з Державного Гімну України у виконанні Владислава Ляпіна та хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України.
Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО привітав всіх з початком першого етапу спортивних змагань та наголосив «У цей складний час для нашої країни, ми усвідомили, що у єдності та вірності сила українців! І ми єдині у прагненні жити вільно, жити незалежно! Єдині у прагненні захистити Україну від збройної агресії ворога. Захід проводиться на підтримку Збройних Сил України, захисників та захисниць, які боронять нашу державу від російського загарбника! Єднаємо вдячні серця з тими хто оберігає рідну батьківщину та разом рухаємося до перемоги!».
Серед запрошених гостей були присутні Валентина Кольчак - начальниця управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації, Тетяна Федеренкова – голова громадської організації «Одеська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
Отже, першість з футзалу виборола команда Куяльницької територіальної громади; з волейболу Балтська територіальна громада; з тенісу настільного серед жінок – Путінцева Олена, Любашівська територіальна громада, серед чоловіків – Боровський Ігнат, Окнянська територіальна громада; з більярду - Воронецький Сава, Любашівська територіальна рада; з шахів - Осієвський Сергій, Подільська територіальна громада; з шашок – Мазур Валентина, Балтська територіальна громада; з гирьового спорту – Овчеренко Олександр, Куяльницька територіальна громада ; з дартсу серед жінок – Зіменко Анжела, Любашівська територіальна громада, серед чоловіків – Крижан Валерій, Ананьївська територіальна громада.
Команди-призери були нагороджені кубками та грамотами. Спортсмени-призери нагороджувались грамотами та медалями. Всі отримали позитивні враження, зарядилися енергією перемоги та чудовим настроєм! Також всі територіальні громади Подільського району та жителі Зеленогірської селищної ради приєдналися до збіру коштів на потреби Збройним силам України всього було зібрано 36 тис. 700 грн.
Сьогоднішній день став ще одним нагадуванням для всіх нас як важливо бути згуртованими та сповненими віри у перемогу. Щиро дякуємо Зеленогірській селищній громаді за допомогу в проведенні організації спортивного заходу, дякуємо суддівському складу за злагоджену роботу, дякуємо всім учасникам спортивних змагань за згуртованість, демонстрацію шляхетної гри, за можливість гідно представити наш край на цьому спортивному заході, а в подальшому на фіналі в обласному етапі змагань.