Сьогодні, 15 липня 2023 року, в селищі Саврань відбувся футбольний турнір між силовими відомствами Савранської громади.

У футбольному турнірі взяли участь чотири команди:
• команда шостого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
• команда сектору поліцейської діяльності № 2 відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області;
• команда З4-ї ДПРЧ 4-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області;
• команда Роти охорони шостого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
По вболівати за футболістів та привітати усіх учасників змагань завітав виконуючий обов’язки селищного голови Євген Населенко. Він привітав всіх присутніх, а також подякував силовикам громади за бездоганну службу та за те, що забезпечують спокій та правопорядок в нашій громаді, та підтримують патріотичне виховання молодого покоління українців.
Перемогу одержала команда сектору поліцейської діяльності № 2 відділу поліції № 1 Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, друге місце здобула команда Роти охорони шостого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, третє місце - команда З4-ї ДПРЧ 4-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області та четверте місце - команда шостого відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Футбольний матч вийшов видовищним – адже за перемогу змагались кращі силовики громади. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій від чудової гри.