IMG ed380fd5351d069a8a68bd9956f3f09e V

10 серпня 2021 року о 10.00 год. в кабінеті першого заступника селищного голови Миколи БАЗЕЯ пройшло засідання Координаційної ради з гендерних питань, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
На засіданні розглядались питання:
1.Про організацію виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 р. № 361-р «Про затвердження плану невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства.
2. Про стан роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
3.Про відзначення 30 липня Міжнародного дня протидії торгівлі людьми.
4.Про підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Піщанською сільською радою та Савранською селищною радою Одеської області.
Інформацію, надану доповідачами, взято до відома.
Для покращення взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію держаної політики з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї надана пропозиція представнику органу Національної поліції в найкоротший термін повідомляти відповідальну особу з прийому заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства, для негайного реагування, координації дій та надання соціальних послуг постраждалим особам.
Вирішено:
– в сім’ях, по яких зафіксовано випадки повторного вчинення домашнього насильства, провести додаткову перевірку групою спеціалістів Центру надання соціальних послуг, Служби у справах сім’ї та представників органу Національної поліції, для попередження подальших випадків вчинення домашнього насильства;
– створити робочу групу для перевірки відповідності Денного центру надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства при КП «Центр надання соціальних послуг» Піщанської сільської ради вимогам чинного законодавства України та надати пропозицію селищному голові Сергію ДУЖІЮ підписати Меморандум про співпрацю та взаємодію між Піщанською сільською радою та Савранською селищною радою;
– надати на розгляд сесії Савранської селищної ради зміни щодо складу координаційної ради з гендерних питань, протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, в зв’язку з реорганізацію Центру надання соціальних послуг Савранської селищної ради.

 

Світлана Матющенко
10.08.2021 р.