Фахівцями Савранського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості спільно з головним державним інспектор з питань праці Олександром ГОНТАРЕМ проведено семінар з безробітними громадянами щодо дотримання вимог законодавства про працю, особливості укладання трудових договорів між працівником і роботодавцем та відповідальності за порушення законодавства про працю.
Інспектор праці наголосив на значному розмірі штрафних санкцій за порушення норм законодавства про працю. Також зазначив, що відсутність легальних трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення, отримання вихідної допомоги у разі звільнення за ініціативою роботодавця, гарантованої виплати заробітної плати, права на щорічну відпустку та цілої низки інших прав і соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством.
Наприкінці заходу фахівець Савранського відділу звернула увагу безробітних на ті вакансії, які є сьогодні актуальними та наголосила, що в центрі зайнятості є постійно діюча база вакансій по всій Україні, тож дізнатися про потребу в кадрах (вільні робочі місця) може кожна людина, в т.ч. за допомогою «Єдиного порталу вакансій» https://jobportal.dcz.gov.ua/