Нещодавно, за участю директора Савранської районної філії Наталі Цибулько та спеціалістів служби у справах дітей Подільської РДА проведено робочу зустріч, в ході якої було обговорено проблему безробіття. Під час бесіди було зроблено акцент на такій формі працевлаштування, як прийомна сімя та дитячий будинок сімейного типу та погоджено, що спільна робота в даному напрямку буде проводитися систематично.

Важливим механізмом подолання безробіття в майбутньому є проведення профорієнтаційної роботи і особливо з такою категорією громадян, як учні загальноосвітніх шкіл.

Учням 9-11 класів скоро доведеться приймати рішення щодо визначення свого професійного шляху. Адже можна піти у вищий навчальний заклад та здобути корисні знання й розширити свій кругозір, піти в професійно-технічний навчальний заклад та здобути практичні фахові навички та досвід, чи відразу влаштуватися на роботу й відчути незалежність. Тож який шлях обрати? Якщо вчитись далі, то як дізнатися, до якої сфери діяльності ти схильний, щоб не помилитися у своєму виборі ? Хто може допомогти з'ясувати, куди йти далі, щоб не заповнити нішу безробітних або працюючих не за фахом? На ці та інші питання, стосовно вибору майбутньої професійної діяльності, допоможуть фахівці служби зайнятості – наголосила Наталя Цибулько.