30 квітня 2021 року
 
Повідомлення
 
про оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення
«Про затвердження скоригованих тарифів 
на послуги централізованого водопостачання 
та норм споживання питної води 
для споживачів, які не мають приладів обліку» 
 
 
 
На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», з метою забезпечення безперебійного надання послуг із централізованого водопостачання,  недопущення збитковості комунального підприємства «Савранський ВУЖКГ», Савранська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення сесії «Про затвердження скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та норм споживання питної води для споживачів, які не мають приладів обліку».
Проект регуляторного акту розроблений з метою приведення тарифів на послуги з водопостачання, що надаються на території Савранської селищної територіальної громади КП «Савранськиий ВУЖКГ» у відповідність до складових витрат у собівартості тарифів та затвердження скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та норм споживання питної води для споживачів, які не мають приладів обліку. 
Пропонуємо суб’єктам господарювання, громадським організаціям та громадянам взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акту. 
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматися на протязі місяця в письмові формі - поштою з моменту його опублікування за адресою смт. Саврань вул.. Горького, 4, «Савранський ВУЖКГ» або за електронною поштою (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
З проектом рішенням та аналізом його регуляторного впливу можна буде ознайомитися на сайті Савранської селищної ради (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)  та в Савранському ВУЖКГ за адресою смт. Саврань вул.. Горького, 4, або за телефоном 3-14-48.