04 квітня 2024 року відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» фахівцями Подільській районної військової адміністрації.

На порядок денний засідання виносилось питання ефективного контролю за належним використанням коштів державного, обласного, місцевих бюджетів територіальних громад Подільського району, у тому числі виділених з фонду ліквідацій наслідків збройної агресії.

Вадим Мегіс, заступник начальника Подільської РВА, проінформував, що на сьогоднішньому засіданні виносяться на розгляд тендерні закупівлі, які викликали сумніви щодо їх доцільності, або у вартості можуть бути ознаки завищення цін.

Також робоча група перевіряє тендерні процедури, які проходять в територіальних громадах Подільського району, у тому числі і за зверненнями, які отримуємо через Coogle-форму, розміщену на сайті районної державної адміністрації.

На період дії воєнного стану вищезазначене питання знаходиться на особистому контролі очільника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка.

#прозорістьтапідзвітність