Організатор громадського обговорення – Савранська селищна рада.

Пропонується перейменування вулиці  Жукова  в селі Неділкове на вулицю  імені Погорецького  Мирона.

Клопотання щодо перейменування вулиці на честь загиблого воїна Погорецького Мирона подано  жителями с. Неділкове.

Загиблий воїн-захисник головний сержант Погорецький Мирон народився та виріс у с. Неділкове. Проходив військову службу на посаді інспектора прикордонної служби 2 категорії у 3 прикордонному загоні імені Героя України полковника Євгенія Пікуса  на східному кордоні України де з перших  хвилин вторгнення російських окупантів захищав рідну землю від ворога.   

13 лютого 2023 року загинув під час виконання штурмових дій в районі населеного пункту Бахмут Донецької області. Нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни»  та орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Пропонується перейменування вул. Скісна в селищі Саврань на вулицю Барвінкова.

Відповідно до колективного звернення жителів вулиці.

Громадське обговорення здійснюватиметься протягом 2-х місяців у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Положення про порядок найменування та перейменування вулиць, затвердженого рішенням Савранської селищної ради від 19.08.2011 р. №122-VI

Свої пропозиції та зауваження жителі Савранської громади можуть подати до 6 травня 2024 року у вигляді письмових звернень до  Савранської селищної ради: 66200, сел. Саврань, вул. Соборна, 9, або у вигляді електронного листа на Е-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.