Серед присутніх були: заступник начальника Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області – Лисенко Павло, начальник ВП Подільського РУП Кучугура Олександр, начальник відділення Військової служби правопорядку м. Подільськ Південного територіального управління Військової служби правопорядку майор - Павло Хоменко, начальник Савранського підрозділу ДСНС майор Степанов Вадим, начальник 6 відділу РТЦК та СП майор Мамедов Тахір, заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс, начальник юридичного управління апарату РВА Курганський Сергій, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Добрянська Наталія.

Звернувшись до присутніх Михайло Дмитрович наголосив на важливості підтримки ЗСУ та здійсненні контролю за видатками громади. Разом з тим, очільник району зауважив, що не зважаючи на воєнний стан, не слід забувати про розвиток освіти, дитячого спорту, здорового харчування діток Подільщини.

В ході робочої наради було розглянуто багато питань, зокрема, про забезпечення належної організації взаємодії між всіма службами, які розташовані на території громади та проблемні питання сьогодення.
«Адже питання техногенної та пожежної безпеки, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, законність і правопорядок — все це, на сьогодні, має бути в пріоритеті не лише органів влади, а й керівників територіальних підрозділів» - зауважив Михайло Дмитрович.

Зокрема, про "Прозорість та підзвітність", антикорупційні програми, недоцільність тендерів з метою благоустрою, ремонту доріг тощо доповідав заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс.

Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Добрянська Наталія загострила увагу на важливості перевезення дітей до закладів освіти в комфортних умовах, також розглянули питання щодо затвердження маршрутів шкільних автобусів. Наталя Валеріївна акцентувала увагу на актуальному - безпеці дітей під час повітряних тривог та задовільному стану укриттів.

Начальник ВП Подільського РУП Кучугура Олександр доповідав про причину відсутності роботи системи "Безпечна Савранщина" в громаді. Також обговорювалось питання щодо проблеми якісної комунікації зі сторони посадових осіб Савранської селищної ради.

Щодо підтримання загального рівня правопорядку в громаді, профілактичної роботи та якості реагування працівників поліції на заяви та повідомлення громадян доповідав заступник начальника Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області – Лисенко Павло.

Начальник відділення Військової служби правопорядку м. Подільськ Південного територіального управління Військової служби правопорядку, майор Павло Хоменко доповів щодо ситуації в Подільському гарнізоні, а також довів інформацію щодо дисципліни та поведінки військовослужбовців.

Начальник 6 відділу РТЦК та СП майор Мамедов Тахір довів обстановку щодо процесу мобілізації людських та транспортних ресурсів. Наголосив, що всі завдання виконуються.

Кожен з учасників наради мав змогу висловити своє бачення з приводу вирішення проблемних питань, які стосуються покращення соціально-економічного стану громади.


По завершенні наради голова райдержадміністрації окреслив спільні завдання для правоохоронних органів разом з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення законності та правопорядку на території Подільського району.