Відповідно до Наказу Головнокомандувача Збройних сил України від 06.11.2023 року № 2614 нагороджено нагрудним знаком “КОМБАТАНСЬКИЙ ХРЕСТ” посмертно старшого солдата ВОДВУДА ВЛАДИСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА, який загинув 15 серпня 2023 року внаслідок мінометного обстрілу, під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України поблизу населеного пункту Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області.
Перед початком чергового засідання сесії Савранської селищної ради начальник відділення рекрутингу та комплектування 6 відділу Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Олександр Гораш, командир роти охорони Володимир Хлевнюк та виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун вручили нагороду рідним полеглого захисника.
«Для нас це велика честь і водночас важка місія. Немає таких слів, які б могли вгамувати ваш біль. Ми всі перед вами в неоплатному боргу. Низько схиляємось перед вами. Засвідчуємо свою повагу та шану за те, що виховали справжнього сина України. Розуміємо, що жодні слова й нагороди не повернуть рідним близьких людей, але наш обов’язок – берегти пам’ять про них – Героїв нашого часу! Впевнені, що завдяки таким хлопцям – сміливим, відважним та нескореним – наша Україна була, є і буде! Героям Слава!», – зазначив у своїй промові виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун.
Подвиг, жертовність та патріотизм Героїв-захисників назавжди залишаться в нашій пам’яті. Вічна шана та слава…