31 жовтня, в рамках робочого візиту, начальник відділу агропромислового розвитку Подільської РВА Наталія Вдовиченко, відвідала Савранщину та зустрілась з керівництвом ТДВ "АПК "Саврань" кінцевим бенефіціаром Бондарчуком Володимиром Ростиславовичем та директором сільгосппідприємства Косецьким В'ячеславом Йосиповичем, які є справжніми господарями на своїй землі та гарними фахівцями своєї справи. Господарство налічує 2100 га. земельного банку. На період збиральної та посівної кампанії на підприємстві працює близько 60 працівників. Сільгосппідприємство є членом ВАР. Станом на сьогоднішній день підприємство завершило збирання пізніх сільськогосподарських культур з середньою урожайністю 53ц/га. та посів озимих культур на площі 1215 га. Стан озимих культур в сільгосппідприємстві можно вважати добрим. На підпиємстві функціонує потужний зерноток. На території зернотоку, на майбутній період, зберігається насіння зернових культур, які розподілені в блоки потужністю в 50 тон. Також функціонує склад по зберіганню ХЗЗР та власний сучасний автопарк для вирішення логістичних питань.
ТДВ "АПК "Саврань" з початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, на постійній основі всебічно надає допомогу ЗСУ.
Були обговорені проблемні питання щодо цінової політики та логістики.
Зустіч відбулась в дуже теплій атмосфері та залишила гарні враження від чітко налагодженої господарської діяльності, з організації якої варто брати приклад.