Акція від Національного банку України - "Смілива гривня"
Акція "Смілива гривня" - це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.
З 4 вересня по 30 листопада 2023 року Національний банк України разом із партнерами запрошує долучитися до благодійної акції "Смілива гривня", щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ.
З 24 лютого 2022 року українські бійці мужньо захищають наші землі від військової агресії рф. Завдання кожного із нас – продовжувати працювати, боротися на своїх фронтах та підсилювати нашу армію.
Кожен може відправити свою гривню на фронт. Кожна монетка – це твій внесок в перемогу!
Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!
Занеси зібрані монети та/або банкноти у найближче відділення банка-партнера та перекажи кошти на спецрахунок НБУ для збору коштів на потреби армії.
У межах акції "Смілива гривня" можна здавати банкноти та монети, які перебувають в обігу
Важливо! Монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок участі в межах акції не приймають.
Якщо у Вас залишились монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, якими вже не можна розраховуватись, їх можна обміняти у відділеннях уповноважених банків (АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Ощадбанк", АТ "ПУМБ) до 30 вересня 2023 року включно та потім переказати на потреби ЗСУ.
Не всі відділення банків роблять такий обмін, які саме уточнюйте у банків. Більш детальна інформація за посиланням:https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#section-2