Сьогодні, 3 листопада 2022 р., в селищі Саврань відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України, під час якого спільними зусиллями вдалося зібрати на допомогу Українській Армії 27217 грн.

На доброчинний захід, який проходив на базарній площі селища, завітали селищний голова Сергій Дужій, депутати, громадськість, мешканці та гості нашої громади.
Благодійний ярмарок спільними зусиллями організували педагогічний колектив, батьки та вихованці Будинку творчості школярів Савранської селищної ради.
Селищний голова Сергій Дужій подякували усім, хто долучився до організації ярмарку, наголосивши, що допомога для українського війська сьогодні надзвичайно важлива і завдяки небайдужості, активності та спільній підтримці в тилу ми здобудемо спільну Перемогу.
Аби на ярмарку всім було цікаво, захід супроводжувала концертна програма з українськими патріотичними і військовими піснями.
А поки артисти дарували присутнім свої виступи, діти, батьки й учителі, припрошували гостей придбати смаколики, вироби та прикраси, сувеніри, картини, рослини тощо.
У підсумку благодійного ярмарку вдалося зібрати 27 217 грн., які будуть використані для потреб Збройних Сил України.
Організатори заходу щиро вдячні усім небайдужим, хто долучився до проведення ярмарку. Сьогодні кожна гривня та добра справа у тилу з кожним днем наближають той знаменний момент, коли ми здобудемо довгоочікувану Перемогу.
Слава Україні! Героям Слава!