В рамках заходів з нагоди відзначення в Україні Дня молоді 12 серпня у Будинку творчості школярів Савранської селищної ради відбувся майстер-клас ''Україна - це я, Україна - це ми!'' з плетіння оберегів для наших воїнів-захисників: браслетів та янголів-охоронців.

До учасників майстер-класу долучилися народний депутат України Олексій Гончаренко, депутат обласної ради Вадим Колайденко та селищний голова Сергій Дужій.
Гості щиро подякували дітям за те, що вони підтримують воїнів-захисників своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.
У цей складний воєнний час нам, мирному населенню України варто подумати про тих, хто нас захищає, кому такі обереги додадуть наснаги та сили, перенесуть нашу підтримку та непохитну віру у такий довгоочікуваний, омріяний, вистражданий мир.
Нашим безстрашним воїнам так сьогодні необхідна підтримка, тому, на перший погляд, незначущі вироби, зроблені з любов’ю та турботою, найкращими побажаннями та добротою наймолодших жителів нашої громади будуть оберігати та надихати наших мужніх воїнів.
З Україною в серці кожен на своєму фронті.
Слава Україні! Героям Слава!