21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь чотирьох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії – Української революції 1917-1921 років, Помаранчевої революції 2004 року, Революції Гідності 2013- 2014 років та нинішнього героїчного захисту громадянами України незалежності та територіальної цілісності своєї держави .

Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

На передодні відзначення Дня Гідності та Свободи, у центральному парку селища Саврань, відбулося покладання квітів до пам’ятника Полеглим Синам Савранщини.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!