Перший заступник селищного голови Микола Базей та начальник відділу освіти Світлана Усата взяли участь у форумі щодо реформи шкільного харчування.

Він проходив в рамках Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі. Учасниками заходу стали представники Одеської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської областей.

Захід проводився за участю міністра освіти і науки України Сергія Шкарлет, міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшко, голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького, голови Одеської Обласної ради Григорія Діденко та представників міністерств та відомств України.

Під час форуму було обговорено впровадження та контроль нових норм харчування, публічні закупівлі, проєктний підхід до переобладнання освітніх закладів тощо.

Форум організували Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством економіки та Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і ГО «Національна асоціація громадського харчування».