Сьогодні, 14 лютого 2024 року, за дорученням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна заступник селищного голови Олександр Лавренюк провів робочу нараду по обговоренню розробленого проєкту «Комплексної програми підтримки ветеранів війни, які брали участь у захисті Батьківщини».
В заході взяли участь начальник фінансового відділу Алла Колеблюк, начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Олена Терпан, директор КНП «Савранська лікарня» Алла Черноволюк, директор КЗ "Центр культури, дозвілля і туризму " Савранської селищної ради Людмила Яновська, директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Савранської селищної ради Надія Брицька, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Альона Кобильчак та представник військових формувань громади командир роти охорони Володимир Хлевнюк.
Під час наради головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Альона Кобильчак презентувала розроблений проєкт «Комплексної програми підтримки ветеранів війни, які брали участь у захисті Батьківщини», в частині, надання соціальної підтримки ветеранам та їх родинам, яка передбачає ефективне визначення проблеми особи, розробка плану дій для її розв'язання, координація ресурсів і послуг для досягнення мети, а також відстеження та оцінка результатів.
Начальник фінансового відділу селищної ради Алла Колеблю у свою чергу, розповіла про основні аспекти фінансового забезпечення розробленого проєкту «Комплексної програми підтримки ветеранів війни, які брали участь у захисті Батьківщини».
Поряд з тим, обговорили питання, які пов'язані з труднощами адаптації військових, які повернулися додому, доступ до якісних психосоціальних послуг і за потреби до кваліфікованої психологічної підтримки в подоланні наслідків травматичних подій, шляхи адаптації військових та інші.
«Сьогодні ми повинні продемонструвати дієву підтримку ветеранів, які зробили величезний внесок у майбутню Перемогу», - наголосив командир роти охорони Володимир Хлевнюк.
За результатами наради було прийнято рішення передати проєкт комплексної програми з внесеними пропозиціями та зауваженнями на розгляд постійних комісій селищної ради.