8 лютого 2024 року виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун провів чергове засідання виконавчого комітету Савранської селищної ради.
У засіданні виконавчого комітету взяли участь заступник селищного голови Олександр Лавренюк, депутат Подільської районної ради Олег Іспанюк, депутати селищної ради, працівники структурних підрозділів селищної ради, старости та члени виконавчого комітету селищної ради.
В ході засідання обговорено питання Про забезпечення проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів в межах Савранської селищної територіальної громади, Про роботу КУ «Центр надання соціальних послуг» Савранської селищної ради Одеської області та її керівника щодо організації надання соціальних послуг на території громади за 2023 рік, Про роботу ФАПів та ФП КНП «Савранський ЦПМСД» в 2023 році, Про організацію на території Савранської громади суспільно корисних робіт, що виконуються під час запровадження трудової повинності в умовах воєнного стану.
Наступні шість питань стосувалися сфери містобудування, архітектури та комунальної власності. А саме: про списання житлових будинків, про підтвердження наявності адрес житлових будинків та про затвердження актів обстеження зелених насаджень.
Далі члени виконавчого комітету затвердили протоколи засідання Координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення Савранської селищної ради та розглянули питання про створення координаційної групи з питань визначення потреб населення Савранської селищної територіальної громади у соціальних послугах під час дії воєнного стану
Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет було 20 питань, які розглянули у закритому режимі.
Рішення засідання виконавчого комітету будуть оприлюднені на офіційному сайті Савранської селищної ради https://savranrada.odessa.ua/ .