Сьогодні, 8 січня 2024 року була проведена робоча нарада під головуванням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна, щодо питань відновлення водопостачання в с. Полянецьке.
![](/images/2023/Rizne/417172980_691577506425770_6568263779649267059_n.jpg)
Савранська селищна рада
Офіційний веб-сайт Савранської селищної ради Одеської області
66200, вул. Соборна, 9, смт Саврань, Одеська область. Тел. 0486531468, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сьогодні, 8 січня 2024 року була проведена робоча нарада під головуванням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна, щодо питань відновлення водопостачання в с. Полянецьке.