25 грудня 2023 року під головуванням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради.
Під час засідання відбулося фахове обговорення та прийняття рішень:
І. Про затвердження графіку функціонування пунктів незламності на території Савранської селищної територіальної громади.
ІІ. Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення своєчасного (оперативного) реагування на небезпечні події та надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду 2023-2024 років.
ІІІ. Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради на 2024 рік.
IV. Різне.
На даний час цілодобово працюють пункти незламності в ДСНС (селище Саврань, вул. Українська, 2) та Відділку поліції (селище Саврань, вул. Миру, 59), всі інші пункти незламності на території Савранської громади будуть розгорнуті при надзвичайній ситуації.
Також комісія обговорила та погодила план заходів щодо забезпечення своєчасного (оперативного) реагування на небезпечні події та надзвичайні ситуації, характерні для зимового періоду 2023-2024 років та затвердила план роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради на 2024 рік.