Виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун за участю старост та відповідальних працівників селищної ради зустрівся з представником ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» Денисом Димитровим, які провели роботи по вивозу з території громади токсичного сміття.
Савранська громада позбулася понад пів сотні тон складованого хімічного захисту рослин, які десятиліттями псували повітря та землю отруйними хімічними елементами. Роботи з вивозу виконала компанія «НВК «УКРЕКОПРОМ». Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України та ТОВ "НВК"УКРЕКОПРОМ" організували транспортування хімічного сміття до Одеси, де воно буде спалено у високотемпературних печах. Температура в камерах спалювання досягає 850-1300 С°.
На місці зберігання пестицидів і гербіцидів панував невитриманий запах. Робітники, захищені спеціальним одягом, спакували отруйні відходи у великі мішки. Всі аспекти роботи, такі як обсяги, вага хімічних відходів, терміни виконання та безпека працівників, ретельно фіксувалась представниками ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» і ДСНС, щоб все відповідало нормам чинного законодавства у цій сфері. Дві бригади працювали по черзі, в перерві знімаючи токсичні залишки з захисного одягу та взуття, забезпечуючи безпечний відпочинок працівників.
На даний момент усунено загрозу забруднення навколишнього середовища токсичними речовинами.