Відбулась робоча зустріч виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна та начальник Савранської ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області Ігоря Розуменка. В ході зустрічі обговорили питання ефективної взаємодії з спільно проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо застосування РРО/ПРРО платниками податків.
Наразі працівники податкової інспекції щоденно проводять індивідуальні зустрічі з ФОПами, а також в телефонному режимі надають відповідні консультації, під час яких наголошують на обов’язку кожного підприємця, окрім спрощенців І групи, застосовувати реєстратори розрахункових операцій і, як альтернативу класичній касовій техніці, рекомендують програмний РРО від ДПС, який можна безкоштовно встановити на будь-який комп’ютер, ноутбук або гаджет.
Податківці також звертають увагу представників бізнесу, що з 1 жовтня 2023 року відновлено застосування штрафних санкцій за невидачу фіскального чека. У разі встановлення контролюючим органом фактів порушень до суб’єктів господарювання будуть застосовуватись фінансові санкції у розмірі від 25% до 150% вартості реалізованого товару.
Своєчасна та якісна інформація від податкової служби про податкові умови підприємницької діяльності сприяє підвищенню податкової культури та наповненню бюджету.
По завершенню зустрічі присутні домовились про подальшу співпрацю.