Одним із пріоритетних напрямків роботи Подільської районної військової адміністрації як органу опіки та піклування є розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та забезпечення умов проживання для сімей з дітьми, які були вимушені покинути свої домівки та виїхати із зони активних бойових дій. У цьому напрямку ми завжди готові до співпраці та партнерства з різними організаціями з метою об’єднання зусиль у наданні підтримки мешканцям району та внутрішньо переміщеним особам.
23 березня 2023 року в смт. Саврань відбулась робоча зустріч представників служби у справах дітей Подільської районної військової адміністрації та громадської організації «Енергія доброти» (м. Одеса) з в.о. Савранського селищного голови Євгеном Населенком. Дана організація співпрацює зі службою у справах дітей Одеської обласної військової адміністрації та виступила ініціатором підготовки незаселеного будинку для його подальшого використання дитячим будинком сімейного типу з Херсонської області. Членами організації разом з майстрами оглянуто житловий будинок та складено перелік необхідних матеріалів та робіт. В свою чергу, керівництвом громади було висловлено готовність до співпраці з громадською організацією для підготовки житла для вимушених переселенців з дітьми.
Крім того, начальником служби у справах дітей Подільської районної військової адміністрації Іриною Бочаровою з метою прийняття рішення про доцільність поповнення прийомної сім’ї проведено обстеження умов проживання родини, яка мешкає в смт. Саврань. Також були обговорені робочі питання соціального захисту дітей громади з начальником місцевої служби у справах дітей Оленою Бевзюк.

— с Михайло Дмитрович Лазаренко.