Сьогодні, 17 березня 2023року, за дорученням виконуючого обов’язки селищного голови Євгена Населенка в кабінеті першого заступника селищного голови Вадима Лісниченка відбулося 3-е, у 2023 році, засідання робочої групи з визначення потреб населення Савранської територіальної громади у соціальних послугах та розробки соціального паспорта громади.

У засіданні прийняли участь: Воробйова Л.І., Семененко О.В., Брицька Н.О., Бевзюк О.І., Демовська Л.Ф., Починок А., Малик Т.Д, Цибулько Н.Д., Курачихіна Н.В., Яновська Л.А.
На сьогоднішньому засіданні робочою групою було розроблено та затверджено звіт щодо визначення потреб населення у соціальних послуг по Савранській селищній територіальній громаді. Звіт містить інформацію щодо рівня задоволеності у соціальних послугах, узагальнену інформацію щодо потенційних та фактичних отримувачів соціальних послуг, суб'єктів, що надають такі послуги на території громади.
Визначено, що практично всі соціальні групи, які потребують соціальної допомоги та підтримки охоплені соціальними службами; всі послуги, які надаються в громаді всі користуються попитом; наявні ресурси дають можливість задовольнити попит громадян у соціальних послугах. Соціальні служби, які функціонують на території громади, мають достатні можливості надавати кожній конкретній сім'ї/особі своєчасну і доступну допомогу. Також визначено, що є послуга, яка в громаді не надається, але користується попитом, це – супровід під час інклюзивного навчання. Крім цього, у звіті сформовано висновки і рекомендації щодо розвитку системи надання соціальних послуг у громаді.
На підставі затвердженого звіту групою розроблено та затвердженно план заходів з організації надання соціальних послуг населенню Савранської селищної територіальної громади на 2023 рік.
Затверджений робочою групою звіт щодо визначення потреб населення у соціальних послуг по Савранській селищній територіальній громаді та план заходів з організації надання соціальних послуг населенню Савранської селищної територіальної громади на 2023 рік буде винесено на засідання виконкому Савранської селищної ради.
Також на обговорення групи було винесено питання щодо порядку складання соціального паспорту громади, його основних показників, вирішення шляхів збору інформації, якої не вистачає для складання соціального паспорту.
Слідуюче засідання робочої групи з визначення потреб населення Савранської територіальної громади у соціальних послугах та розробки соціального паспорта громади відбудеться після збору та узагальнення відділом соціального захисту населення селищної ради, отриманої інформації, необхідної для складання соціального паспорту.