З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості українців, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, сьогодні по всій Україні проходять заходи з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Так, і в нашій громаді сьогодні пройшов мітинг з вшанування пам’яті Героїв Майдану, за участю представників органів місцевого самоврядування та небайдужих жителів громади.
Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання усіх українських воїнів та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України, та в знак пам’яті та шани поклали квіти до підніжжя пам’ятника Героїв Небесної Сотні.
Тоді люди змінили хід історії, не дали диктатурі вкорінитися у нашій країні та показали світові всю силу, стійкість і незламність нашої нації.
І тоді за цей шлях віддали життя українці, які бажали свободи своїй країні.
Дев'ятий рік виявився найважчим. Це наш по-справжньому дев`ятий вал. Найвища і найнебезпечніша хвиля під час бурі. Однак після кожної бурі врешті світить сонце. Засвітить воно і над Україною.
Ваш подвиг ніколи не буде забутий!