31 березня 2021 року під головуванням селищного голови Дужія С.Г. відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради

ПРОТОКОЛ  №8
 
позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та
надзвичайних ситуацій Савранської селищної ради
 
       31 березня 2021 року                                                                                          смт. Саврань
 
Присутні: 
Головуючий – голова селищної ради,  голова комісії ТЕБ та НС селищної ради Дужій С.Г.     
Члени комісії – за окремим списком. 
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
 
І. Про вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Савранської селищної ради Одеської області гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2 відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. 
 
ВИСТУПИЛИ:
 
Орлов Олег Анатолійович – головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, який поінформував про те, що за останній час на території  Савранської селищної ради Одеської області епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу (СOVID-19) значно ускладнилась. З початку епідемії   зареєстровано 765 лабораторно підтверджених випадків захворюваності на СOVID-19, в тому числі 7 летальних. З початку 2021 року захворіло на коронавірус  270 осіб, з них з 12.03  по 18.03.2021 – 70, з 19.03 по 30.03.2021 – 83 особи. 
 
Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2» (далі – Постанова №1236), на виконання  пункту 3 протокольного рішення комісії з питань ТЕБ та НС Одеської облдержадміністрації від 22.03.2021 №5, пункту 7  протокольного рішення комісії з питань ТЕБ та НС Подільської РДА від 23.03.3021 №3/21, з урахуванням епідемічної ситуації на території селищної ради  комісія:
 
 
ВИРІШИЛА: 
 
1. Відповідно до підпункту 1 пункту 3 Постанови №1236 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
На період «червоного» рівня епідемічної небезпеки 
 
2. Відповідно до підпункту 4 пункту 3 Постанови №1236 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
- торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень;
- торгівлі пальним;
- провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом. 
На період «червоного» рівня епідемічної небезпеки 
 
3. Рекомендувати керівникам релігійних організацій усіх віросповідань провести роз’яснювальну роботу з населенням щодо тимчасової заборони проведення поминальних обідів.
На період «червоного» рівня епідемічної небезпеки 
 
4. Рекомендувати Балтському міжрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області посилити контроль за дотриманням суб'єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог і здійсненням протиепідемічних заходів закладами освіти, громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринком, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо. 
На період проведення карантинних заходів
 
5. Виконавчому комітету Савранської селищної ради, рекомендувати сектору поліцейської діяльності №2 ВП №1 Подільського РУП ГУ Національної поліції в Одеській області та Балтському МРУ ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області продовжити здійснення контролю за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), зокрема щодо перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок.
На період проведення карантинних заходів
 
Селищний голова, голова комісії                                                                                    Сергій ДУЖІЙ 
 
 
Секретар комісії                                                                                                               Анатолій ІВАШКОВСЬКИЙ