З метою організації та розширення переліку об'єктів, які можуть використовуватись, як облаштовані точки для допомоги жителям громади під час довгострокового відключення енергопостачання, 17 січня 2023 року, селищний голова Сергій Дужій провів робочу нараду.

В якій взяли участь радник начальника Подільської районної військової адміністрації Вадим Лісниченко, перший заступник селищного голови Микола Базей, головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Олег Орлов та головний спеціаліст відділу перспективного розвитку та закупівель Світлана Павленко.

Під час робочої наради головний спеціаліст з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Олег Орлов доповів, що наразі в громаді створено та працюють три «Пункти незламності» та створено три резервні «сплячі» Пункти незламності. Це об‘єкти, які повністю облаштовані відповідно до рекомендацій постанови КМУ 1401, та які у випадку екстреної ситуації одразу розпочнуть функціонувати та приймати громадян.

В ході обговорення селищний голова наголосив, що в усіх населених пунктах громади під час довгострокового відключення електроенергії повинні діяти облаштовані точки де жителі нашої громади можуть безкоштовно підзарядити телефон та скористатись інтернетом.

По завершенню наради селищним головою було надано доручення головному спеціалісту з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Олегу Орлову провести роботу з місцевим бізнесом по облаштовані додаткових точок для допомоги населенню.