Вихованці ДЮСШ «Олімп» гідно представили нашу громаду та показали хороші результати.
Третяк Артем
Сердега Даниїл
Моргунова Анастасія
Боцуляк Олена
Третяк Владислав
Муль Юрій
Цупа Лілія
Паламарчук Нікіта
Муль Назар
Луцик Станіслав
Чумак Анатолій
Вітвіцький Артем
Назаровська Олександра
Ряба Єлізовета
Чечельницький Михайло
Готка Катерина
Ботнар Володимир
Костюк Ельдар
Григоренко Тетяна
Ботнар Валерія
Сопрун Анна
Сопрун Дарія
Круглікова Ольга
Радченко Влад
Подгорна Варя
Змагання відбулися на високому організаційному рівні. На урочистому відкритті був присутній начальник Управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради Самборський Володимир Петрович.
Участь команди у змаганнях забезпечив начальник відділу освіти, молоді та спорту Савранської селищної ради Віталій Коваль.
Щиро вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом і бажаємо нових перемог!
Директор ДЮСШ «Олімп» — Дмитро Прокопенко
