Сьогодні відбулися змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків та дівчат 9–11 класів.
На майданчику зійшлися найсильніші волейболісти закладів освіти Савранської територіальної громади — емоції, командний дух та справжня спортивна боротьба!
Під час урочистого нагородження команди отримали медалі, дипломи та фірмові кубки «Пліч-о-пліч».
Висловлюємо щиру подяку Збройним Силам України за можливість проводити такі спортивні заходи в мирному небі.
Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам за яскраву гру! 













