13 липня 2025 року в мальовничому селі Ониськово Миколаївської області, на березі Південного Бугу, відбувся ІІІ Всеукраїнський командний турнір з пляжного самбо. Змагання проходили на території спортивного табору Голованівського ДЮСШ у форматі "стіна на стіну".
Участь у турнірі взяли 4 команди з Миколаївської, Одеської, Черкаської та Кіровоградської областей.
На жаль, деякі сильні спортсмени з різних причин не змогли взяти участь у турнірі, що позначилося на загальному результаті. Тим не менш, команда ДЮСШ «Олімп» гідно представила громаду та виборола ІІІ командне місце.
-
Рябокоровко Даниїл
-
Чечельницький Максим
-
Муль Назар
-
Муль Юрій
-
Паламарчук Нікіта
-
Сердега Даниїл
-
Ботнар Валерія
Під час урочистого нагородження наша команда отримала Кубок за третє місце, медалі та дипломи, а після завершення змагань старший-тренер Голованівського КДЮСШ Яровенко Дмитро Петрович запросив усіх учасників на смачну вечерю.
Організаційна підтримка
-
Всі витрати на участь покрили батьки вихованців.
-
Транспорт (автобус) забезпечив відділ освіти, молоді та спорту Савранської селищної ради.
З повагою,
Дмитро Прокопенко
Директор ДЮСШ «Олімп»
Дмитро Прокопенко
Директор ДЮСШ «Олімп»
