13 липня 2025 року в мальовничому селі Ониськово Миколаївської області, на березі Південного Бугу, відбувся ІІІ Всеукраїнський командний турнір з пляжного самбо. Змагання проходили на території спортивного табору Голованівського ДЮСШ у форматі "стіна на стіну".
Участь у турнірі взяли 4 команди з Миколаївської, Одеської, Черкаської та Кіровоградської областей.
На жаль, деякі сильні спортсмени з різних причин не змогли взяти участь у турнірі, що позначилося на загальному результаті. Тим не менш, команда ДЮСШ «Олімп» гідно представила громаду та виборола ІІІ командне місце.
? Склад команди:
  • Рябокоровко Даниїл
  • Чечельницький Максим
  • Муль Назар
  • Муль Юрій
  • Паламарчук Нікіта
  • Сердега Даниїл
  • Ботнар Валерія
? Відзначення і подяки
Під час урочистого нагородження наша команда отримала Кубок за третє місце, медалі та дипломи, а після завершення змагань старший-тренер Голованівського КДЮСШ Яровенко Дмитро Петрович запросив усіх учасників на смачну вечерю.
?️ Щиро дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість жити, тренуватись і змагатися у вільній країні!
Організаційна підтримка
  • Всі витрати на участь покрили батьки вихованців.
  • Транспорт (автобус) забезпечив відділ освіти, молоді та спорту Савранської селищної ради.
З повагою,
Дмитро Прокопенко
Директор ДЮСШ «Олімп»