25.05.2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО в селищі Саврань продовжив комплексну роботу щодо реалізації Всеукраїнського проекту «Поліцейський офіцер громади», який був ініційований керівництвом Національної поліції у 2018 році та був підтриманий Кабінетом Міністрів, Міністерством внутрішніх справ та міжнародними донорами.

Проєкт направлений на впровадження нового формату роботи дільничних офіцерів поліції, головною метою якого є поліцейська діяльність, орієнтована на громаду.

Метою роботи Поліцейських офіцерів громади буде, в першу чергу, попередження правопорушень в інтересах громади. Офіцери поліції будуть більш самостійними у своїй діяльності та виконувати основні завдання поліції у партнерстві з керівництвом об’єднаної територіальної громади.

Очільник районуспільно з начальником Подільського районного управління поліції полковником Віталієм Мельниченко провели службову нараду з керівництвом Савранської громади,  місцевого відділення поліції, в ході якої обговорили шляхи впровадження Програми, її переваги для місцевих жителів та рекомендували долучитися до вказаного проекту й позитивно вирішити питання щодо введення на території громади посади поліцейського офіцера громади.