Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Незважаючи на те, що держави вживають заходів для попередження та запобігання цьому явищу, воно продовжує катастрофічно поширюватися в нашому суспільстві. Тому ми, громадяни України повинні проявляти пильність і зацікавлення тими, хто поруч, бо це може якщо не вберегти, то хоча б застерегти й не допустити, щоб людина стала товаром.
Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, фахівці Савранської філії спільно з фахівцями відділу соціального захисту населення Савранської селищної ради провели захід для осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, обговорити питання трудового рабства в Україні та за кордоном. В ході семінару із загальних питань зайнятості було висвітлено офіційну статистику України щодо жертв трудової експлуатації, причини та заходи протидії потрапляння в трудове рабство. Розглянуто можливості офіційного працевлаштування за кордоном за сприяння Державної служби зайнятості в Державі Ізраїль. 
З метою ефективної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, та їх захисту відділ соціального захисту населення Савранської селищної ради надав учасникам семінару інформаційну довідку щодо телефонів, та інтернет ресурсів, якими можна скористатись особам, які потрапили у трудове рабство, або яким необхідна інформаційна чи правова допомога.


Останні опубліковані новини