Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Право знати свої права – одне з найважливіших прав дитини, таке, що дає їй можливість почути про інші права. Його і зробили спробу реалізувати під час семінару на тему «Знай свої права», який проведений 04.06.2021 р. начальником Савранського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області Олегом Тімановським спільно із спеціалістом Савранського бюро правової допомоги Віталієм Гаврилюком та спеціалістом Центру соціальних служб Савранської селищної ради Оксаною Рябецькою для неповнолітніх суб’єктів пробації, що перебувають на обліку.
Під час проведення якого, основною темою обговорення стало питання захисту прав та гарантій неповнолітніх суб’єктів пробації, яким було роз’яснено їхні права як неповнолітніх, а саме  :
- право на повагу до честі та гідності;
- право на захист від насильства;
- право на повагу до приватного життя;
- право на врахування думки при вирішенні питань, що стосуються життя дитини;
- право на безкоштовне всіх отримання правових послуг.
       Підсумком заходу було проведення анкетування для неповнолітніх 
«Права та обов’язки неповнолітніх»
Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.
 
 

Останні опубліковані новини