За останній тиждень, адміністрація та працівники Савранського ліцею продовжують вдосконалювати умови навчання для учнів. Однією з ініціатив стала встановлення огорожі між аварійною стіною будівлі Укрпошти та шкільним подвір'ям, забезпечуючи безпечну територію для відпочинку та навчання. У додаток до цього, для забезпечення оптимальних умов у Дубинівській філії було придбано та встановлено в укритті чотири сучасних кондиціонери, а у Вільшанській та Слюсарівській філіях встановили обігрівачі, завдяки співпраці з селищною радою.
Крім того, ліцей не забуває і про оновлення обладнання для харчоблоку. Останнім досягненням стала покупка сучасного слайсера, який значно полегшить процес приготування їжі, дозволяючи працівникам кухні працювати більш ефективно та швидше.![434419080 743825504534303 4326349128377794200 n](/images/2022/Rizne/434419080_743825504534303_4326349128377794200_n.jpg)
![434549703 743825391200981 4891684193861608188 n](/images/2022/Rizne/434549703_743825391200981_4891684193861608188_n.jpg)
![434049406 743825487867638 8588702383175431944 n](/images/2022/Rizne/434049406_743825487867638_8588702383175431944_n.jpg)
![434419080 743825504534303 4326349128377794200 n](/images/2022/Rizne/434419080_743825504534303_4326349128377794200_n.jpg)
![434549703 743825391200981 4891684193861608188 n](/images/2022/Rizne/434549703_743825391200981_4891684193861608188_n.jpg)
![434049406 743825487867638 8588702383175431944 n](/images/2022/Rizne/434049406_743825487867638_8588702383175431944_n.jpg)