Сьогодні в стінах Савранського ліцею знову панувала атмосфера азарту, командного духу та справжнього драйву!
Продовжуються змагання «Пліч-о-пліч», які вже стали чудовою традицією та об’єднують учнів різних ліцеїв у спільному прагненні до перемоги!
У цьому етапі зустрілися три амбітні команди:
Усі учасники продемонстрували наполегливість, швидкість, кмітливість і неймовірну командну роботу!
Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо кожній команді за активність, старання та енергію!
До нових зустрічей та нових перемог! 



