Сьогодні в стінах Савранського ліцею знову панувала атмосфера азарту, командного духу та справжнього драйву! 
Продовжуються змагання «Пліч-о-пліч», які вже стали чудовою традицією та об’єднують учнів різних ліцеїв у спільному прагненні до перемоги! 
У цьому етапі зустрілися три амбітні команди:
? Осичківський ліцей — заслужене 1 місце!
? Савранський ліцей — впевнене та гідне 2 місце!
? Концебівський ліцей — почесне 3 місце!
Усі учасники продемонстрували наполегливість, швидкість, кмітливість і неймовірну командну роботу! 
Ми щиро вітаємо переможців та дякуємо кожній команді за активність, старання та енергію! 
До нових зустрічей та нових перемог! 596439511 122285490248025762 2315949077207589333 n596625133 122285490254025762 4317344706700493539 n