У місті Ладижин відбувся всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2011–2012 р.н., присвячений пам’яті президента Ладижинської федерації боротьби самбо — Ясінського О.С.
Наші спортсмени ДЮСШ «Олімп» продемонстрували високий рівень підготовки та вибороли призові місця!
ІІ місце Муль Назар
ІІ місце Назаровська Олександра
ІІ місце Круглікова Ольга
ІІ місце Григоренко Тетяна
ІІ місце Круглікова Ольга
ІІ місце Григоренко Тетяна
ІІІ місце Готка Катерина
ІІІ місце Назаровська Олександра
ІІІ місце Захарова Катерина
ІІІ місце Войченко Олександр
ІІІ місце Костюк Ельдар
Витрати на стартовий внесок взяли на себе батьки спортсменів, а транспорт забезпечив відділ освіти, молоді та спорту.
Дякуємо всім за підтримку та вклад у розвиток юних спортсменів!
Дякуємо всім за підтримку та вклад у розвиток юних спортсменів!
Директор ДЮСШ «Олімп» — Дмитро ПРОКОПЕНКО
