У місті Ладижин відбувся всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2011–2012 р.н., присвячений пам’яті президента Ладижинської федерації боротьби самбо — Ясінського О.С.
Наші спортсмени ДЮСШ «Олімп» продемонстрували високий рівень підготовки та вибороли призові місця! 
? Перші місця:
?Цупа Лілія
? Моргунова Анастасія
? Муль Юрій
? Супрун Дарія
? Другі місця:
ІІ місце Муль Назар
ІІ місце Назаровська Олександра
ІІ місце Круглікова Ольга
ІІ місце Григоренко Тетяна
? Треті місця:
ІІІ місце Готка Катерина
ІІІ місце Назаровська Олександра
ІІІ місце Захарова Катерина
ІІІ місце Войченко Олександр
ІІІ місце Костюк Ельдар
 Витрати на стартовий внесок взяли на себе батьки спортсменів, а транспорт забезпечив відділ освіти, молоді та спорту.
Дякуємо всім за підтримку та вклад у розвиток юних спортсменів!
 Директор ДЮСШ «Олімп» — Дмитро ПРОКОПЕНКО