Під час чемпіонату Олена, на жаль, виступила невдало та поступилася спортсменці з міста Суми.
Усі витрати, пов’язані з участю в змаганнях, були повністю взяті на себе відділом освіти, молоді та спорту.
Директор ДЮСШ «Олімп»
Дмитро ПРОКОПЕНКО
