Так, фахівцями Савранського відділу Подільської філії Одеського ОЦЗ проведено ряд зустрічей з особами, які мають статус ВПО. Відвідали Осичківський старостат, запросили мешканців Кам´янського старостату до Савранського відділу, де ознайомили громадян з перевагами активних програм зайнятості. Зокрема – професійним навчанням та підтвердженням результатів неформального навчання в «ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», надання ваучерів для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, умовами отримання «грантів на власну справу» та «грантів для ветеранів та членів їх сімей» на створення або розвиток власної справи, обговорили питання проведення в Савранській громаді суспільно-корисних робіт та інших послуг, які надає служба зайнятості.
Долучилися до спілкування не лише вимушені переселенці, а й роботодавці, яких фахівці поінформували щодо важливості працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, в тому числі, з наданням компенсацій.
Результатом проведених зустрічей є досягнення домовленостей про подальшу співпрацю та бажання чотирьох осіб взяти участь в проведенні суспільно-корисних робіт на території Савранської громади.