Вік, стан здоров’я чи інвалідність не повинні бути перешкодою для отримання важливих документів. Саме тому у Савранській громаді працює "Мобільна валіза" – сучасне цифрове обладнання, яке дозволяє адміністраторам ЦНАП надавати послуги безпосередньо за місцем проживання заявників.

Скористатися послугами ЦНАП вдома можуть:

- громадяни, які досягли 70-річного віку;

- громадяни з інвалідністю І групи;

- громадяни, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватися, зокрема ті, хто перебуває на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах громади;

- особи з інвалідністю внаслідок війни;

- члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Для цього представник заявника, який має потребу отримати адміністративну послугу вдома, звертається до ЦНАП за адресою: с-ще Саврань, вул. Українська,1.

Представником заявника може бути родич, сусід чи соціальний працівник.

Адміністратор перевірить, чи може людина отримати послугу віддалено, прийме заявку та завітає до вас для надання адміністративної послуги у визначений час.

Зверніть увагу! Послуги щодо оформлення біометричних документів через «Мобільну валізу» не надаються.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: (04865) 3-30-64