Багато небайдужих жителів прийшли, щоб разом попрацювати і навести лад на території. Спільними зусиллями розчищено чагарники, прибрано та вивезено сміття.

Щиро дякую всім тим людям, хто долучився до цієї роботи. Окрема вдячність ТОВ «СЗПТ», Підопригорі Віталію Миколайовичу, Тітієвському Михайлу Олексійовичу, Нагірняку Віктору Івановичу — за надану техніку та допомогу.
Дякую Цибульку Олександру Володимировичу та його помічникам — за подрібнення всього вирізаного гілля.
За доброю традицією отриману щепу та дрова завезли нашим жіночкам, які невтомно готують посилки для наших захисників.
Сьогодні було зроблено дуже багато. Робота була нелегкою, усі добре втомилися, але разом ми вкотре довели: коли громада єдина — можна зробити великі справи.
На жаль, за один день прибрати всю територію кладовища не вдалося. Тож вирішили завтра, у неділю о 14:00, знову зібратися разом і ще кілька годин попрацювати.
Дуже прошу всіх небайдужих долучитися. Ми всі хочемо бачити наші кладовища впорядкованими та доглянутими, але без нашої спільної праці цього не зробить ніхто.
Також звертаюся до тих, хто прибиратиме біля могил своїх рідних пізніше: будь ласка, виносьте сміття та старі хрести на край кладовища у куток, щоб техніка могла їх вивезти.
Щиро дякую кожному за Вашу роботу! Мирного неба нам усім!656264907 1739649263685987 2382417268028282547 n154036430443254300657084607 1739649193685994 3172113262231863217 n