Цього разу синоптики нас не підвели і, як обіцяли, так і сталося – хуртовина зненацька розгулялась на території нашого краю. Надзвичайники назвали цю подію надзвичайною і теж мали рацію. Стихія є стихія, а це особливий статус підвищеної готовності та відповідальності.
На території Дубинівського СО протягом дня була проведена робота з розчищення вулиць в селі Дубинове та Слюсареве .На прохання старости, техніку надали місцевий підприємець Олег Малюта та депутат селищної ради, керівник ФГ Віктор Білоус. Труднощі у розчищенні дороги становив під'їзд до села Слюсареве. Вітром здувало сніг на дорогу, насипи сягали до 2 метрів висоти. Зранку до пізнього вечора дві одиниці техніки виснажливо боролися зі сніговими наметами. Внаслідок довготривалої роботи, дорогу до Слюсареве розчищено.
Висловлюю щиру вдячність від жителів нашої громади Олегу Петровичу Малюті та Віктору Григоровичу Білоусу, Пчелінському Андрію Андрійовичу за допомогу у подоланні наслідків снігопаду. СИЛА НАША В ЄДНОСТІ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!.
Староста Дубинівського СО Любов Лісниченко