У ДПСУ для «Гвардії наступу» формується 15-ий мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон». Кістяком підрозділу стануть досвідчені бійці та командири. Зокрема, керуватиме «Сталевим кордоном» Герой України, захисник Маріуполя полковник Валерій Падитель.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Навчання та злагодження бійців у загоні триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім – у складі підрозділу.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Держприкордонслужба запрошує до «Сталевого кордону» мотивованих добровольців, яким вже не сила дивитися, як загарбники, втративши ініціативу на полі бою, обстрілюють мирні міста, житлові будинки, об’єкти енергетики.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Тож, якщо лють до ворога штовхає тебе до дій,
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
телефонуй 0800100020, записуйся у «Сталевий кордон» на
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t19/1/16/1f468_200d_1f4bb.png)
сайті
https://storm.mvs.gov.ua/ чи у найближчому
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/1f3e2.png)
Центрі надання адміністративних послуг