Проект реконструкції парку відпочинку в смт Саврань

На тринадцятій сесії Савранської селищної ради 03 листопада 2016 року депутатам селищної ради було презентовано проект реконструкції парку відпочинку в смт Саврань.
Студентом Уманського національного університету садівництва Богданом Джусом було створено комп’ютерний проект парку в 3-D форматі. На великому екрані учасники сесії змогли майже самостійно прогулятися по новому парку.
Ескіз схематично повторює структуру парку з його інфраструктурою: пам’ятниками, будинком культури, магазином, амфітеатром та зеленими насадженнями.
Головними пропозиціями до змін є встановлення нового паркану по всьому периметру території парку, місця для дитячого майданчика, зони відпочинку з лавками, спортивного майданчика для ігор в баскетбол та волейбол, реконструкція концертного майданчика.
Важливої уваги заслуговує відновлення зеленої зони парку. Адже в парку є багато старих дерев, які хворіють і потребують заміни на нові насадження.
Депутатами селищної ради було запропоновано по периметру парку, попід парканом, розмістити доріжки для катання на роликах, скейтах, а також, виділення місця для пересувних гастрольних колективів цирків та виставок тварин.
Селищна рада звертається до всіх небайдужих жителів Савранщини з проханням внести пропозиції до проекту реконструкції парку відпочинку в смт Саврань. До 1 січня 2017 року ви можете залишити свої ідеї в коментарях до цієї статті, або особисто прийти до селищної ради та розповісти про своє бачення нового парку та надати ескіз. Бажано враховувати потреби всіх вікових груп населення.
Сподіваємось, що разом ми зможемо створити той парк, в який самі ж будемо щодня приходити та отримувати естетичну насолоду від прогулянки та відпочинку.

фото 

фото 1 1фото 2 1

 

Друк